Yardım

Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?
- Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile tarafınıza ulaştırılacaktır.
Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?
- Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 
Hafta sonu ve tatil günlerinde verdiğim siparişler ne zaman kargoya verilir?
- Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.
Kargo ücreti ödeyecek miyim?
- 3.000TL Ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir. (*)
İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?
- Anlaşmalı olarak çalıştığımız YURTİÇİ KARGO tercih edildiğinde iade kargosu için bir ücret ödemezsiniz.
Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?
- Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo firmasından gelen kurye paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not kağıdı bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi kağıtta belirtilen şubeden almamanız durumunda ise siparişiniz Balkan Sanayi ürünleri A.Ş. mağazasına geri döner.
Siparişimle birlikte faturam teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?
- Siparişler faturalarıyla birlikte kargoya teslim edilir. Siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde faturanız size ulaştırılır. Ayrıca üye olurken belirttiğiniz mail adresine faturanız gönderilecektir. 
Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?
- Balkan San.Ürün.Paz.A.Ş. 'den  verdiğiniz siparişler tarafınıza teslim edilirken kargo teslim fişini imzaladıktan sonra paketi açıp içeriğini kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde bir yanlışlık varsa veya ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa kargo yetkilisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bizimle iletişime geçin. Kargonuzu teslim etmek için gelen kurye / kargo yetkilisi gerekli durumlarda bu tutanağı doldurmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmadığı takdirde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
Kargo ile gelen siparişlerimde eksik ürün var. Ne yapmalıyım?
- Kargonuzu teslim alırken mutlaka kurye / kargo yetkilisi yanında paketinizi açıp siparişlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizin eksik gönderildiğini düşünüyorsanız kargonuzu bekletmeden firmamıza iade ediniz. İade yapılırken paket içinden çıkan formun iade sebebi kısmı eksiksiz bir şekilde doldurularak ürün / ürünler ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
Siparişimdeki ürün / ürünler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?
- Siparişini verdiğiniz ürün / ürünler ile faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün / ürünler aynı değilse , ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuzun ardından ürününüzü “kargo ücreti” ödemeden Balkan San.Ürün.Paz.A.Ş adresine geri gönderebilirsiniz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.