İade ve Teslimat Koşulları

 •  
 • Sevkiyat
  Sipariş onayı mailinizin e-posta adresinize gönderilmesiyle birlikte, ürünler anlaşmalı olduğumuz nakliye firmasına verilir.
  Teslimat
  Ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo nakliye firması ile belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.Firmamız tarafından nakliye firmasına teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 7 (yedi) iş günüdür. Ürünler, nakliye şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir. Nakliye Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerinde yanlışlık ya da eksiklik olduğu hallerde veya bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikmeler yaşanabilir. Ürün, tüketiciden başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecekse,teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık veya tüketicinin yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo/nakliye bedellerinden firmamız sorumlu tutulamaz. Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini/adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz şekilde doldurmanız ve teslimat yapılacak adreste bulunmanız oldukça önemlidir.

 • Zarar görmüş paket durumunda ne yapılmalı?
  Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak ilgili kargo/nakliye firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.Eğer nakliye firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, tüketici paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkına sahiptir. Paket tüketici tarafından teslim alındıktan sonra nakliye firması görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın tüketicide kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda müşteri hizmetlerimize bildirilmelidir. Müşteri hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

 • İade ve Cayma Hakkı
  Mesafeli Satış Sözleşmesin de yer aldığı şekli ile cayma hakkınızı açıklamalar doğrultusunda, aldığınız ürünü 7 gün içerisinde iade ederek kullanabilirsiniz. Niteliği itibarı ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılabilmesi için, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.
  Cayma hakkı sürecinde hizmeti tamamlanmış olan siparişin NAKLİYE ÜCRETİ kesilerek ücret iadesi yapılacaktır.
  Cayma hakkı kullanımında kanun kapsamına uygun olan iadelerde firmamız iade nakliye ücretini karşılamakla yükümlüdür.
  Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.